ANKARA ÇUBUK SUSUZ KÖYÜ

ANKARA ÇUBUK SUSUZ KÖYÜ

AnasayfaAnasayfa  TakvimTakvim  GaleriGaleri  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Paylaş | 

Tanışma, dostluk ve paylaşımlara davet

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
cemil

MesajKonu: Tanışma, dostluk ve paylaşımlara davet   Cuma Şub. 20, 2009 11:18 am

Merhabalar sevgili canlar , Ben Cemil YILDIZ

Öncelikle böyle bir siteyi kuran köylülerime teşekkür ediyorum. Ben Ceniklerden Bayram Yıldızın oğluyum. Emekli olduktan sonra İzmite yerleştim. Mümkün oldukça hastası olduğum şiirler yazıyor ve www.edebiyatdefteri.com adresindeki sayfamda paylaşıyorum. Ayrıca www.turkuradyo.net isimli internet radyosunda fahri arşiv görevlisi gibi türkü pınarının oluşmasına destek veriyorum. Çok geniş bir türkü arşivine sahibim. Bu arada siz canları da bu belirttiğim adreslerde paylaşımlarda bulunmaya davet etmek isterim.

Selam ve sevgiler gönderiyorum.

En son cemil tarafından Ptsi Şub. 23, 2009 2:12 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
yasemintt

MesajKonu: SELAM   Cuma Şub. 20, 2009 10:55 pm

cemil demiş ki:
Merhabalar sevgili canlar , Ben Cemil YILDIZ

Öncelikle böyle bir siteyi kuran köylülerime teşekkür ediyorum. Ben Ceniklerden Bayram Yıldızın oğluyum. Emekli olduktan sonra İzmite yerleştim. Mümkün oldukça hastası olduğum şiirler yazıyor ve www.edebiyat defteri.com adresindeki sayfamda paylaşıyorum. Ayrıca www.turkuradyo.net isimli internet radyosunda fahri arşiv görevlisi gibi türkü pınarının oluşmasına destek veriyorum. Çok geniş bir türkü arşivine sahibim. Bu arada siz canları da bu belirttiğim adreslerde paylaşımlarda bulunmaya davet etmek isterim.

Selam ve sevgiler gönderiyorum.

HOŞGELDİNİZ CEMİL BEY,
güzel paylaşımlar kalıcı dostluklar dilerim...
Kullanıcı profilini gör

Tanışma, dostluk ve paylaşımlara davet
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tanışma danışma
» FunkFumt2 swde npc yok
» PVP SW KURULUR qeL :)
» A-Gear Skill Tanıtımı
» Türkiyedeki En iyi db lerden Bir Tanesini paylaşmak istedim