ANKARA ÇUBUK SUSUZ KÖYÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ANKARA ÇUBUK SUSUZ KÖYÜ

ANKARA ÇUBUK SUSUZ KÖYÜ

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Tanışma, dostluk ve paylaşımlara davet

2 posters
YazarMesaj
cemil

cemil

Tanışma, dostluk ve paylaşımlara davet Empty
MesajKonu: Tanışma, dostluk ve paylaşımlara davet   Tanışma, dostluk ve paylaşımlara davet EmptyCuma Şub. 20, 2009 11:18 am

Merhabalar sevgili canlar , Ben Cemil YILDIZ

Öncelikle böyle bir siteyi kuran köylülerime teşekkür ediyorum. Ben Ceniklerden Bayram Yıldızın oğluyum. Emekli olduktan sonra İzmite yerleştim. Mümkün oldukça hastası olduğum şiirler yazıyor ve www.edebiyatdefteri.com adresindeki sayfamda paylaşıyorum. Ayrıca www.turkuradyo.net isimli internet radyosunda fahri arşiv görevlisi gibi türkü pınarının oluşmasına destek veriyorum. Çok geniş bir türkü arşivine sahibim. Bu arada siz canları da bu belirttiğim adreslerde paylaşımlarda bulunmaya davet etmek isterim.

Selam ve sevgiler gönderiyorum.

En son cemil tarafından Ptsi Şub. 23, 2009 2:12 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
yasemintt

yasemintt

Tanışma, dostluk ve paylaşımlara davet Empty
MesajKonu: SELAM   Tanışma, dostluk ve paylaşımlara davet EmptyCuma Şub. 20, 2009 10:55 pm

cemil demiş ki:
Merhabalar sevgili canlar , Ben Cemil YILDIZ

Öncelikle böyle bir siteyi kuran köylülerime teşekkür ediyorum. Ben Ceniklerden Bayram Yıldızın oğluyum. Emekli olduktan sonra İzmite yerleştim. Mümkün oldukça hastası olduğum şiirler yazıyor ve www.edebiyat defteri.com adresindeki sayfamda paylaşıyorum. Ayrıca www.turkuradyo.net isimli internet radyosunda fahri arşiv görevlisi gibi türkü pınarının oluşmasına destek veriyorum. Çok geniş bir türkü arşivine sahibim. Bu arada siz canları da bu belirttiğim adreslerde paylaşımlarda bulunmaya davet etmek isterim.

Selam ve sevgiler gönderiyorum.

HOŞGELDİNİZ CEMİL BEY,
güzel paylaşımlar kalıcı dostluklar dilerim...

Tanışma, dostluk ve paylaşımlara davet
1 sayfadaki 1 sayfası